«Պաստա Զառա»-ն իտալական մակարոնի արտադրության առաջատար ընկերություններից մեկն է՝ հիմնադրված 1898 թվականին` Իտալիայի Տրևիզո քաղաքում: Սկզբում այն ընտանեկան փոքր բիզնես էր, որը զբաղվում էր ալյուրի և հացաբուլկեղենի արտադրությամբ, սակայն տարիների ընթացքում ընկերությունը մասնագիտացավ մակարոնի արտադրության մեջ՝ դառնալով համաշխարհային ճանաչում ունեցող բրենդ: «Պաստա Զառա»-ն մեծ ուշադրություն է դարձնում որակին՝ օգտագործելով ցորենի լավագույն սորտերը և նորարարական արտադրական տեխնոլոգիաներ: Ընկերության արտադրանքն արտահանվում է ավելի քան 100 երկիր։ «Պաստա Զառա»-ն ունի մի քանի արտադրական գործարաններ Իտալիայում, որոնց յուրաքանչյուր օրվա արտադրանքը մի քանի հազար տոննա է: Ընկերությունը հետևում է որակի վերահսկողության խիստ չափանիշների և ավանդական իտալական բաղադրատոմսերը համատեղում է ժամանակակից պահանջներին համապատասխան արտադրության հետ։